Sport a turistika

Pro sportovně zaměřené lidi se dají vybrat krásné dárky ze široké nabídky různých sportovních pomůcek a doplňků. Pokud je Váš blízký spíše na cestování, s poukázkou na víkendový pobyt nebo delší zájezd ať už u nás či v zahraničí, ho určitě maximálně nadchnete a potěšíte.

Zájezd

Zájezd

Pro vášnivého cestovatele ten nejlepší dárek, který si může přát. Nemusíte hned kupovat drahé zájezdy na deset dní k moři. Jistě potěší i oddychový dovolenkový víkend v českých končinách.

Posilovací stroj

Posilovací stroj

Spousta z nás by ráda začla dělat něco pro své zdraví a kondici, ovšem docházet do fitness center z nějakých důvodů nezvládá. Nejjednodušší cestou pak je pořídit si nějaký ten posilovací stroj domů ..nebo ho objevit pod vánočním stromkem.

In-line brusle

In-line brusle

Velmi oblíbenou letní aktivitou posledních let, je jízda na kolečkových (tzv. in-line) bruslích. Na vyznačených drahách pro inlinisty můžete potkat bruslaře všech věkových kategorií, takže další vhodný vánoční dárek.

Snowboard

Snowboard

Snowboard se stal velmi oblíbenou alternativou klasického lyžování a trávení zimních radovánek na sněhu. Vhodným dárkem může být nejen samotné "prkno", ale i některý ze spousty doplňků k tomuto sportu.

Kopací míč

Kopací míč

Máte doma malého Nedvěda či Rosického? Větší radost než parádním fotbalovým míčem mu asi opravdu neuděláte. Jen pozor na výplně oken a další vybavení bytu, které by mohly být při vánoční euforii v ohrožení.

Rybářské vybavení

Rybářské vybavení

Kupujete dárek pro vášnivého nebo začínajícího rybáře? Pokud zrovna nedisponujete financemi na zájezd do některé ze severských zemí, nový prut, naviják, či některé další z rybářských doplňků, určitě udělají stejnou radost.

Batoh, krosna

Batoh, krosna

Mezi kvalitní vybavení na tůry bezpochyby patří pořádný batoh či krosna. Vyrábí se v různých objemových velikostech a barvách, takže záleží na Vašem výběru a potřebách Vašeho blízkého, který tento dárek najde pod vánočním stromkem.

Ostatní dárky z kategorie Sport a turistika

V kategorie Sport a turistika se dá najít spousta dalších skvělých dárků. Opět záleží na sportovním zaměření obdarovaného a podle toho to pak chce vhodný dárek vybírat.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz