Potraviny a nápoje

Dárkový balíček plný dobrot a pochoutek, oblíbená značka tvrdého alkoholu, cigaret, kvalitního vína, voňavé čajové směsi nebo velká čokoládová bonboniéra, to vše jsou vhodné dárky z oblasti potravin a nápojů.

Dárkový koš

Dárkový koš

Dárkový balíček namíchaný z těch nejlahodnějších dobrot a laskomin, které má člověk nejraději, jistě dostane pod vánočním stromkem svého docenění.

Alkohol

Alkohol

Láhev oblíbeného tvrdého alkoholu či likéru je také velice oblíbeným a častým vánočním dárkem. Dárková balení v podobě až 5 litrových láhví mohou být pod stromečkem zajímavým překvapením.

Krabička na čaj

Krabička na čaj

Pokud si někdo libuje v kvalitních čajích, jako vhodný dárek do kuchyně mu můžeme pořídit vkusnou a barevně zapadající čajovou krabičku, nejlépe s již dodaným obsahem.

Bonboniéra

Bonboniéra

Klasika, která nestárne. I tak by se dala mezi dárky označit krabička plná lahodných bonbónu z nejrůznějších ingrediencí. Pokud si někdo libuje ve sladkostech, není nad čím váhat.

Elektronická cigareta

Elektronická cigareta

Tato zdravá alternativa klasického kouření má ve světě nečekaně dobré výsledky - kuřáci postupně přestávají kouřit! Při samotném kouření elektronické cigarety inhalujete stále nikotin, ale neničíte své tělo dalšími škodlivými látkami (dehet, oxid uhličitý apod.). Zároveň máte pocit, že opravdu kouříte.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz