Počítače a notebooky

Práce s počítači je dnes na denním pořádku téměř každého z nás, dokonce už i starší generace pronikají do tajů internetu, a tak dárek z této oblasti jistě potěší nejednoho z Vašich blízkých. Nemusí to být hned nové počítačové sestavy nebo notebooky, další možností jsou doplňky k PC, programy, monitory atd.

Počítačová sestava

Počítačová sestava

Při koupi nové počítačové sestavy je na zvážení, zda nebude stačit upgrade stávajícícho počítače a jestli není vhodnější pořídit přenosný notebook. Pokud jste tyto otázky důkladně zvážili a jste pevně rozhodnuti, buďte si jisti, že nový počítač pod stromečkem rozhodně nezklame.

Notebook

Notebook

Notebooky v dnešní době stále více vytlačují klasické počítačové sestavy. Jejich velkou výhodou je přenosnost a menší rozměry. S postupným vývojem výdrže baterií a dostupností mobilního internetu se notebook jeví jako lepší volba a rozhodně se řadí mezi luxusní a kvalitní vánoční dárky.

Monitor

Monitor

Cenová dostupnost kvalitních LCD monitorů láká dnes každého majitele zastaralé obrazovky. Pokud chcete některému ze svých blízkých tento luxusní upgrade dopřát, můžete si být jisti, že mu pod vánočním stromečkem uděláte velikou radost.

Externí disk

Externí disk

Volit můžete mezi přenosnými paměti (tzv. flash disky) a mezi externími harddisky. Rozdíl je v kapacitě a velikosti daného přistroje a s tím samozřejmě úzce související ceně. Tento dárek jistě ocení každý kdo se pohybuje s daty mezi více počítači.

PC software

PC software

Programů neboli softwaru na PC je nespočet. Ať už se jedná o operační systémy, uživatelské programy typu Word, Excell nebo grafické programy jako je Photoshop, Illustrator ad. Při výběru takového dárku je potřeba se v daném odvětví minimálně částečně orientovat nebo si nechat poradit od odborníků.

Reprobedny k PC

Reprobedny k PC

Způsobů ozvučení Vašeho počítače je několik. Většina monitorů dnes obsahuje zabudované repráčky, které jsou s přimhouřením oka dostačující k přehrávání mluveného slova. Ovšem chcete-li mít plnohodnotný zážitek z hudby nebo filmů, vyplatí se investovat do dražších audio soustav k PC.

Tiskárna

Tiskárna

Tisknout si doma letáky, dokumenty nebo dokonce plnohodnotné fotografie z Vašich digitálních foťáků? To vše hravě zvládne většina tiskáren, které jsou dnes na velice dostupné cenové hladině. Kopírování a skenování bývá většinou nedílnou součástí těchto přístrojů.

Ostatní dárky z kategorie Počítače a notebooky

Dalších doplňků k PC a notebookům je nespočet. Ať už jsou to různé programy, počítačové hry, hardware pro připojení k internetu nebo jednotlivé hardwarové součástky počítače.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz