Oděvy a obuv

Pokud znáte alespoň trochu vkus a oděvní velikost člověka, kterému chcete pod vánočním stromečkem udělat radost, vhodně zvolený kousek oblečení nebo obuvi je tou správnou volbou. Krásným luxusním dárkem jsou také šperky a další módní doplňky, i když nemusí stát spousty peněz, rozhodně udělají velikou radost.

Tričko

Tričko

Dokážete-li se trefit do vkusu a velikosti člověka, kterému chcete udělat tímto dárkem radost, tričkem, mikinou nebo dalším kouskem oblečení se Vám to určitě podaří. Pokud si ale nejste úplně jisti, raději se poohlédněte po dárku z jiné kategorie.

Hodinky

Hodinky

Hodinky by měly působit jako vkusný doplněk k oblečení. Jejich praktičnost a funkčnost je již v dnešní době mobilních telefonů s aktuálním časem na druhém místě. Velký výběr tvarů, barev a materiálů nabízí vhodnou variantu vánočního dárku.

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Hledáte nadčasový a originální módní doplněk? V kurzu jsou opět jedinečné manžetové knoflíčky. Tento nenápadný šperk precizně podtrhne dokonalost stylu do nejlepšího možného detailu, takže proč jimy neudělat radost někomu blízkému.

Pásek

Pásek

Stejně tak jako ostatní módní doplňky, i pásek je nedílnou součástí Vašeho stylu. Je mnoho variant materiálů, barev a tvarů spon, které dělají z každého pásku jedinečný doplněk každého Vašeho modelu.

Prstýnek, řetízek, náušnice

Prstýnek, řetízek, náušnice

Prstýnky, naušnice, náhrdelníky, náramky, řetízky atd. nalézáme mezi dárky již od nepaměti. Zkrátka nadčasový dárek, který v kombinaci se současnou škálou materiálů, tvarů, barev a jejich kombinací, nemůže o vánocích zklamat.

Šperkovnice

Šperkovnice

Šperkovnice patří od pradávna k symbolům luxusu. S vývojem a požadavky dnešního moderního světa se začaly používat nové materiály jako kůže a její imitace, které plní požadavky na praktičnost a logické uspořádání šperků a cenností, stejně tak jako estetické požadavky, které jsou na šperkovnice kladeny.

Ostatní dárky z kategorie Oděvy, obuv a šperky

Dalších vhodných dárků v kategorii Oděvy, obuv a šperky je opravdu nespočet, ať už jsou to z oblečení různé mikiny, svetry, šaty či obleky, z obuvi např. kozačky, lodičky, sportovní obuv, obuv do společnosti a obrovský výběr ze šperků.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz