Kosmetika a osobní péče

Krásná vůně, lak na nehty nebo rtěnka, to jsou dárky, kterými potěšíte každou ženu. Ale i muži si potrpí na kvalitní péči o své tělo, takže s poukázkou na masáž, kvalitní pěnou na holení nebo šamponem jim pod stromečkem určitě uděláte radost.

Lak na nehty

Lak na nehty

Dopřejte Vašim blízkým kvalitní péči o jejich nehty. Darujte jim pod vánoční stromek lak na nehty, pro zvýraznění a zpevnění nehtů, vytvoření umělého lesku, změně barvy či vytvoření okrasného ornamentu.

Rtěnka

Rtěnka

Pro zvýraznění rtů či změnu jejich barvy jistě mnohé z žen ocení, pokud jim darujete některý z mnoha barevných odstínů vyráběných rtěnek.

Parfém

Parfém

Parfémy patří mezi časté vánoční dárky. Každý z nás má nějakou svou oblíbenou vůni a tak pokud si nebudete přímo jisti jakou zvolit, další variantou je darovat poukázku pro vlastní výběr vůně.

Erotická pomůcka

Erotická pomůcka

Mezi masážní erotické pomůcky nepatří pouze vibrátory pro ženy. Existuje celá řada jiných pomůcek, které výrazně obohatí váš sexuální život jako např. venušiny kuličky. Samozřejmě existují i erotické pomůcky pro muže, největší oblibě se tradičně těší vibrátory pro muže.

Pleťový krém

Pleťový krém

Pleťové krémy obnovují, chrání a s jemností pečují o pokožku. Každý z nás má jinou pleť, s čímž by měl výběr takového pleťového krému úzce souviset. Přípravek pro péči o pokožku jistě ocení každá žena.

Poukázka na masáž

Poukázka na masáž

Chcete svým blízkým dopřát relaxaci a uvolnění? Pak není lepší dárek, než věnovat poukázku na některou z relaxačních masáží či dokonce velice oblíbený celovíkendový wellness pobyt v některém z Vámi vybraných wellness hotelů.

Ostatní dárky z kategorie Kosmetika a osobní péče

Kosmetika a drogerie je široká paleta zboží, od zubní pasty, opalovací krémy, oční stíny, různé olejíčky až po značkové parfémy za tisíce, takže záleží pouze na Vašich možnostech a vkusu obdarovaného.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz