Knihy, hudba a video

Příjemná hudba, pěkný film nebo dobrá hudba. To jsou zaručené tipy na dárek pod stromeček. Jako u všech dárků je i zde důležité dobře znát dotyčného vkus a oblíbené žánry.

Encyklopedie

Encyklopedie

Každý se o něco zajímá a má nějaký koníček. V dnešní době se vydávají encyklopedie snad na všechny lidské vědy a záliby a právě encyklopedie se zaměřením na zálibu obdarovaného je velice zajímavým dárkem, který bude jistě kladně oceněn.

Kuchařka

Kuchařka

Chcete obdarovat náruživého kuchaře či kuchařku? Nebo snad máte zájem naučit někoho vařit? Pak je právě kuchařka tím pravým dárkem pod vánoční stromeček.

Audio CD / DVD

Audio CD / DVD

Hudba je součástí života každého z nás a každý má nějaký ten svůj oblíbený žánr či kapelu. Novinkové CD nebo dokonce DVD z koncertu top kapely Vašeho blízkého je vhodný tip na vánoční dárek, jen si dejte pozor, aby už tento titul nebyl v jeho sbírce.

Soundtrack k filmu

Soundtrack k filmu

Sountracky k filmům se v posledních letech staly běžnou součástí pultů v obchodech s audio nosiči. Pokud víte jaký je oblíbený film Vašeho blízkého, kterému chcete udělat radost pod vánočním stromečkem, rozhodně nešlápnete vedle pokud zvolíte právě soundtrack k tomuto filmu.

Cestopisy

Cestopis

Sháníte vhodný dárek pro člověka s kladným vztahem k cestování a poznávání krás dosud nenavštívených krajů? Pak ho jistě potěšíte cestopisem na DVD s obrázky z míst, kde ještě nebyl a třeba pro něho budou inspirací pro další z jeho dobrodružných cest.

Předplatné časopisu

Předplatné časopisu

Předplatné časopisu ocení každý náruživý čtenář. Dnešní žánrově pestrá nabídka tiskovin Vám určite pomůže s výběrem toho vhodného čtiva pro Vaše blízké.

Ostatní dárky z kategorie Knihy, hudba a video

Dalšími vhodnými dárky z kategorie Knihy, hudba a video jsou například různé atlasy, mapy, knižní průvodci, slovníky nebo naučné knihy či naučná audio CD, televizní fanoušci by jistě ocenili předplacenou kabelovku atd.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz