Kancelář

O svátky asi málokdo přemýšlí o práci a vybavení své kanceláře, nicméně i takové dárky najdou ocenění... a když ne hned, tak první pracovní den po dovolené rozhodně. Věcí k usnadnění práce, či přizpůsobení kanceláře více domáckému prostředí dárky od svých blízkých, je na trhu spousta.

Taška na notebook

Taška na notebook

Většina lidí pracujících s počítačem dnes používá místo klasického PC přenosný notebook, který používají k občasné práci doma. Kvalitní tašku nebo batoh na notebook proto jistě ocení každý, kdo se v této pracovní oblasti pohybuje.

Prezentační tabule

Prezentační tabule

Prezentační tabule mají široké uplatnění v kanceláři při sdělování informací o aktuálním projektu. Prezentační tabule se vyrábějí v mnoha různých povrchových úpravách a rozměrech a díky svému elegantnímu designu se hodí téměř kamkoliv.

Diář

Diář

Určitě vhodný dárek do nového pracovního roku. Nabídka diářů je velice pestrá a tak se dá vybrat vkusný a praktický diář opravdu pro každého, vhodný do všech druhů pracovních odvětví.

Stojánek na mobil

Stojánek na mobil

Mobilní telefon je jednou z nejpoužívanějších věcí běžného a samozřejmě i pracovního života většiny z nás. Elegantní stojánek na mobil Vás bude obdarovanému připomínat při každěm odložení mobilu.

Fotorámeček

Fotorámeček

Přemýšlíte nad dárkem pro svého miláčka? Co takhle vkusný rámeček na fotku, který by se vyjímal na jeho pracovním stole. Pokud přidáte i nějaké Vaše okouzlující foto, není pochyb že bude mít takový dárek úspěch.

Oblek

Oblek

Spousta z nás se v práci neobejde bez elegantního obleku. Pokud si troufnete odhadnout velikost a střih, obdarovaný bude jistě pod vánočním stromkem mile překvapen a podobný dárek mu přijde vhod.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz