Hobby a umění

Pro umělce a malé i velké hračičky nabízí kategorie Hobby a umění spoustu variant vhodného dárku. Hudebně nadané určitě potěší nový kvalitní nástroj (kytara, klávesy, trubka, bicí, piano atd.) nebo aparatura. Děti, ale i odrostlejší hračičky rozveselí některý z RC modelů autíček, vrtulníků či letadel, hlavolamy, puzzle nebo společenská hra.

Hudební nástroj

Hudební nástroj

Pokud chcete z Vaší ratolesti udělat muzikanta, není vhodnější dárek pod stromeček než nějaká ta kytara, klávesy, bicí, akordeon, trubka, flétna atd. Již zaběhlé muzikanty také jistě potěší nějaký ten upgrade aparatury, nový nástroj nebo doplněk.

Plakát

Plakát

Chystáte-li se obdarovat fanouška některé kapely, filmu, herce, herečky atd., nabízí se Vám možnost zakoupení plakátu s jeho vzorem. I takto finančně téměř nenáročný dar může udělat pod vánočním stromkem spoustu radosti.

RC model

RC model

RC modely, které s jistotou zabaví na několik dní nejen malé kluky a holky, se dají dnes pořídit od několika stovek korun. Proto se staly velice oblíbeným dárkovým zbožím posledních let, a to ať jsou to auta, letadýlka, vrtulníky, lodě, tanky ad.

Korálky

Korálky

Korálky jsou docela oblíbeným módním doplňkem a možnost vyrobit si vlastní náramek či náhrdelník z korálků může být pro mnohé velkou zábavou a zážitkem. Korálky k navlékání se dají koupit v nespočetně formách a variantách, co se týče druhu materiálu, tvaru i barvy.

Puzzle

Puzzle

Již celkem tradiční zábavu, a to nejen pro děti, nabízí skládačka známá pojmem puzzle. Rozdíl ve výběru dárku puzzle závisí na věku obdarovaného v úměrnosti k počtu dílů dané skládanky. Neméně zajímavou možností pro dárek je nechat si zhotovit puzzle z dodané fotografie či obrázku.

Hlavolam

Hlavolam

Zakoupením hlavolamu uděláte obdarovanému zaručeně radost. Vždyť hlavolam je tu už mnoho tisíciletí a po celou dobu přináší stále nové zážitky. Kdo by neznal legendárního ježka v kleci a mnoho dalších hlavolamů, které zabaví na hodiny.

Společenská hra

Společenská hra

Když se sejde větší parta lidí, kteří se chtějí bavit, venku prší a nebo se už stmívá, přicházejí na řadu společenské hry. V dnešní době jich je na trhu nespočet, ať se jedná například o carcassonne, osadníky z katanu, scrabble, šachy, dámu a další známe hry.

Ostatní dárky z kategorie Hobby a umění

Každý z nás je jiný a má i jiné koníčky, proto k výběru dárku z této oblasti je důležité danou osobu dobře znát a vědět co ji potěší. Pak je radost z dárku zaručená.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz