Elektronika

Elektronika je jednou z nejvíce oblíbených kategorií vánočních dárků. Ať už sáhnete po některém z kuchyňských pomocníků, audio video vybavení, či mobilním telefonu, trefíte s takovým dárkem vždy do černého.

Kávovar

Kávovar

Pití kávy je pro mnoho lidí každodenním rituálem, bez kterého si nedokáží představit ranní vstávání nebo odpolední pracovní pauzu. Pokud chcete obdarovat milovníka dobré kávy, s kvalitním kávovarem určitě nešlápnete vedle.

Kuchyňský robot

Kuchyňský robot

Je úplně zbytečné nepéct buchty, nepřipravovat krémy, dorty, pochoutky z mletého masa jen proto, že příprava surovin na tyto pokrmy je ručně složitá, když na trhu existují kuchyňští roboti. Vhodný dárek do kuchyně můžete vybírat z jejich široké škály.

Mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba je rychlý pomocník moderních kuchyní. Příprava pokrmů je v ní nejen rychlá, ale i jednoduchá. Obdarovaný bude šetřit nejen čas, ale i peníze.

Myčka nádobí

Myčka nádobí

Myčka nádobí šetří nejen čas, ale i peníze. Oproti umývání pod tekoucí vodou podle výzkumů spotřebují různé typy myček o 35 - 60 % méně vody. Dopřejte svým blízkým více komfortu a pořiďte jim myčku nádobí pod stromeček.

Mp3 přehrávač

Mp3 přehrávač

MP3 přehrávače jsou již několikátým rokem neoddělitelnou součástí našeho života a zaznamenávají stále větší technologický rozvoj, takže pokud chcete udělat pod stromečkem radost někomu, kdo si ještě v dnešní době přehrává hudbu na CD, mp3 přehrávač je správná volba.

Digitální fotoaparát

Digitální fotoaparát

Digitální fotoaparát se stal běžným spotřebním zbožím, podobně jako například mobilní telefon. Prakticky každý dnes již nějaký ten digitál vlastní a pokud ne, je na čase, aby ho objevil pod vánočním stromkem.

Digitální kamera

Digitální kamera

Digitální kamery už v dnešní době prakticky vytlačily původní formát videa. S postupným vývojem a klesající cenou se staly dostupnými pro většinu z nás. Digitální kamera je vhodným vánočním dárkem pro celou rodinu.

Mobilní telefon

Mobilní telefon

Mobilní telefon je dnes běžnou součástí života každého z nás, někteří vlastní mobilů dokonce několik. Rychlý vývoj nás však nutí naše mobilní aparáty neustále obnovovat. A není se čemu divit. Poslední modely už nenabízejí pouhé volání a posílání sms, ale kvalitní fotoaparát, kameru, mp3 přehrávač, možnost hraní her, sledování televize a v neposlední řadě plnohodnotné surfování na netu, to vše dělá z mobilu multimediální přístroj, vhodný jako luxusní dárek pod stromeček.

Projektor

Projektor

Užít si film nebo sportovní zážitek na plátně, bylo ještě do nedávna možné pouze v kině nebo specializovaných sport-barech. V dnešní době je však velice lákavá cena projektoru dostupnou cestou, jak si tyhle okamžiky užívat v pohodlí domova.

Domácí kino

Domácí kino

Domácí kino, ať už velké nebo malé, zprostředkovává váš kontakt s reprodukovaným obrazem a zvukem. Dobré domácí kino, propojené s projektorem nebo kvalitní televizí zajistí zážitek z filmu podobný tomu v opravdovém kině.

Televize

Televize

Ať už se rozhodnete pro LCD nebo plazmovou televizi, výběr je v dnešní době obrovský a z nabídky si určitě vyberete i televizi odpovídající Vaší cenové hladině. Vzhledem k digitalizaci doporučujeme televizi s integrovaným digitálním přijímačem.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz