Dům a zahrada

Darovat v zimě věc, využitelnou v teplém počasí na zahradě, je sice trošku nepraktické, ale na druhou stranu alespoň další z důvodů, proč se ještě více těšit na léto či první jarní dny. Ať už své blízké obdarujete poukázkou na luxusní bazén, zahradním nábytkem, či okrasnou květinou, uděláte jim určitě velkou radost.

Zahradní bazény

Zahradní bazén

Zahradní bazény jsou hlavně v letních parnech vítaným doplňkem každé zahrady. Díky nadzemním variantám, které jsou již dnes velmi dostupné, si zahradní bazén může pořídit opravdu každý a pod stromečkem udělá jistě radost všem vyznavačům léta.

Grily

Grily

Dobré jídlo ve spojení s pohodovou atmosférou a pobytem na zahradě či ve volné přírodě udělá z jídla víc než jen kulinářský zážitek. Darujte svým blízkým některý z kvalitních grilů pro příjemné letní chvilky.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci

Chov domácích mazlíčků se u nás těší velké oblibě. Pokud se rozhodnete darovat pejska, kočičku, papouška nebo jakékoliv jiné zvířátko, samozřejmostí je přihlédnout k možnostem, které má s jeho chovem budoucí majitel.

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek nás během léta doslova provází na každém kroku a zpříjemňuje většinu času tráveného pod širým nebem. Proč nedopřát tuto radost i Vašim známým, kteří třeba zatím nemají zahradu dostatečně vybavenou.

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení

Kvalitní venkovní osvětlení přináší pohodu do míst jako je zahrada, balkon nebo terasa. Zde si pak můžete i po setmění plně vychutnat vlahé letní večery. Osvětlené cesty, schody nebo čísla domů pak usnadňují večerní pohyb a orientaci.

Zahradní nářadí

Zahradní nářadí

Chcete obdarovat domácího kutila nebo třeba svého blízkého, který pečuje o rozsáhlejší zahradu? Potom je jakýkoliv nástroj z kategorie zahradního nářadí tou pravou volbou pro Váš vánoční dárek.

Sazeničky

Sazeničky

Ať už se rozhodnete darovat sazenice nebo semena rostlin, okrasných květin, ovocných stromů či keřů.. pokud je dárek určen pro vášnivého či začínajícího zahrádkáře, rozhodně by měl zaujmout a udělat radost.

Ostatní dárky z kategorie Dům a zahrada

Dalšími produkty z této kategorie, které jsou vhodné pod stromeček jsou například různé typy zahradních dekorací, či dekorací na dům, ať už se týkají zaměření na některý ze svátků (vánoce, velikonoce), či celosezónního využití. Potěší i další doplňky jako různé vázy, květináče, fontánky, jezírka atd.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz