Děti a hračky

Kdo jiný se těší na vánoční svátky více než děti. Výběr z vhodných produktů pro ně je opravdu široký a samozřejmě souvisí s věkem. Nejmenším udělá radost autíčko, panenka nebo jakákoliv roztomilá plyšová hračka. Starší děti jsou dnes již trochu náročnější, ale i zde je spoustu možností jak potěšit. Taková autodráha, stavebnice nebo počítačová hra se o to dozajista postará.

Autíčko

Autíčko

Každý malý kluk bude mít radost, objeví-li pod vánočním stromečkem nějaké autíčko. Může to být klasický angličák nebo autíčko na dálkové ovládání, samozřejmě s přihlédnutím na věk dítěte.

Panenka

Panenka

Panenka by zase neměla na vánoce chybět pod stromečkem žádné malé slečně. Dnešní trh nabízí opravdu neuvěřitelné možnosti a mrkající a mluvící pany jsou již pouze slabou ukázkou toho, co vše novodobé hračky umí.

Stavebnice

Stavebnice

Kdo si hraje nezlobí a dvojnásob to platí u hraní s některou ze stavebnic. Většina z nich nabízí spoustu možností k vyžití a dá se z nich postavit spousta věcí, které závisí pouze na fantazii a schopnostech dítěte.

Plyšák

Plyšák

Tradiční hračka, která potěší jak malá miminka, tak odrostlejší dítka. T barevná na dotyk příjemná plyšová zvířátka, nestvůry, pohádkové bytosti, či podhlavníky ve tvaru polštářku rozjasní pod stromečkem oči každému dítěti.

Autodráha

Autodráha

Říká se, že tátové kupují tuto hračku jen proto, aby si s ní mohli se svým dítětem sami hrát. Něco na tom bude, nicméně nemenší radost bude určitě mít i samotný obdarovaný, protože autodráha je pro děti opravdu velice lákavou a oblíbenou hračkou.

Počítačová hra

Počítačová hra

Pro odrostlejší děti, které už si nehrají s autíčkami a panenkami, můžeme pořídit některou z nespočtu her na počítač či některou z herních konzolí. Cena těchto her je již dnes dostupná celkem pro každého a rozhodně správně zvolený herní titul udělá velkou radost.

Figurky a hrdinové

Figurky a hrdinové

Snad každý rok je u dětí jiný oblíbený hrdina. Ať už je to Spiderman, Superman či Bořek stavitel. Tyto figurky se dají pořídit od několika set korun, v závislosti na jejich dalších schopnostech.

Ostatní dárky z kategorie Děti a hračky

Dalšími vhodnými dárky pro děti jsou například různé školní potřeby, omalovánky, pastelky, vodovky, sportovní potřeby odpovídající věku dítěte a další individuální dárky, odpovídající zájmům a koníčkům dítěte.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz