Auto, moto, lodě

Dostat pod stromeček auto nebo motorku, to už je opravdu luxusní dárek. Ovšem v dnešní době pořídíte "levné" nové auto již od ceny cca 180 000,- Kč a to už se možná dá o takovém dárku uvažovat. Nicméně určitě potěšíte i dalšími souvisejícími výrobky z této oblasti, které nejsou tak finančně náročné, jako jsou například GPS navigace, antiradary, pneumatiky či nosiče jízdních kol a další.

Levné automobily

Levné automobily

Své příznivce si malá a levná auta stále více nachází i mezi mladými lidmi. Za ústupky ve smyslu prostornosti a výkonu nabídnou příjemně nízké pořizovací ceny a stejně tak i provozní náklady.

Levné motocykly - skútry

Levné motocykly - skútry

Nekončící dopravní zácpy ve velkých městech, prostředky veřejné dopravy narvané k prasknutí. To jsou situace, kdy nastupuje na scénu malý, obratný a nenákladný motocykl - skútr. Další luxusní dárek, který rozhodně udělá radost.

Nosiče kol

Nosiče na jízdní kola

Nosiče kol se rozdělují do několika kategorií, podle způsobu jejich uchycení na auto. Vyrábějí se nosiče kol na střechu auta, dále nosiče kol na zadní část auta a poslední variantou jsou nosiče kol přimontované na tažné zařízení automobilu.

Auto audio

Auto audio

Autorádia s cd (MP3, WMA), autorádia s USB, multimédia, reproduktory do auta, zesilovače, subwoofery a další z autohifi sortimentu od základního ozvučení po highendová řešení. To je výběr ze sortimentu auto audio, vhodný pod vánoční stromeček, který jistě ocení každý řidič.

Zabezpečení vozidel

Zabezpečení vozidel

K zabezpečení vozidel máme v dnešní době několik možných variant. Mezi základní patří GSM Alarmy, Satelitní vyhledávání a Mechanické zabezpečení.

GPS Navigace

GPS Navigace

Automapám v tištěné podobě již v dnešní době odzvonilo. Moderní GPS navigace Vás dostanou nejen pohodlně z bodu A do bodu B, ale upozorní Vás na kolony, nehody, objížďky a další nástrahy na cestách.

Antiradary

GPS Navigace

Antiradary slouží k včasnému odhalení úseku, kde je měřena rychlost. Antiradary rozdělujeme na aktivní a pasivní. První skupina aktivních radarů je téměř na celém světě zakázána, pracuje totiž na principu blokování signálu radarů. Zatímco druhá skupina právě kooperuje s GPS navigacemi a zakázaná není.

Ostatní z kategorie Auto, moto, lodě

Dalšími produkty z této kategorie, které jsou vhodné pod stromeček jsou například zahrádky na auto, pneumatiky, nářadí, auto video produkty, zboží na údržbu vnějšku i vnitřku vozidla, různé tuningové příslušenství a další.

Doporučujeme obchody

Zbozi.Webator.cz